רח' פרופ' שור 16, תל-אביב 077-9969194
דף הבית
טיפול במשבר נפשי
פסיכולוג קליני בפרדס חנה ובשרון

פסיכולוג קליני בפרדס חנה ובשרון

איתמר פסקל

שמי איתמר, פסיכולוג קליני, עוסק ומטפל באופן פרטני בתחומי התפתחות אישית, הגשמה, יצירת קשר זוגי, משברי חיים וקשיים שונים.

המפגשים הטיפוליים הם כלי, כלי לדבר את הלב, את הכנות, את עצמך, כלי להתחבר למי שאני, לחבר בין מה שאני מצפה מעצמי לבין מי שאני באמת במציאות. הן ברמה האישית והן ברמה הזוגית.

העבודה הנפשית שאני מזמין להיות חלק ממנה היא עבודה של התבוננות פנימה, לעצור רגע ולברר מה קורה לנו, היכן אנחנו ממוקמים בחיים, מה קורה מול הסובבים אותנו, וכיצד אנו מופעלים ממנגנונים פנימיים שוב ושוב.

העבודה הפנימית הזו לעיתים אינה קלה, אינה פשוטה, מדובר בקילוף חסמים וחומות שאנו מציבים עבור עצמנו, אך עם השנים כמטפל למדתי שהעבודה הזו מאפשרת חיבור טוב יותר לעצמי ומגבירה את הביטחון. האפשרות לסמוך יותר על עצמי ולהכיר ביכולות והאיכויות שלי, כמו גם במגבלות ובמגרעות, פותחת פתח להטבה נפשית.

הגישה שלי מקבלת, מאפשרת, ואינה שופטת או מבקרת. אני ניגש לתהליכי טיפול בצניעות, בכבוד, ממקום פנימי שלי שמעוניין לראות את האדם שמולי, לתמוך בו ולעזור לו ככל יכולתי.

אני עוסק בעבודה טיפולית עם כל אדם באשר הוא. הטיפול הפסיכולוגי הפרטני מיועד לכל תושבי איזור השרון: פרדס חנה, חדרה, בנימינה, זכרון יעקב, קיסריה ויישובי הסביבה.

ליצירת קשר עם איתמר פסקל ולקביעת טיפול:

על מפגשי הטיפול הפסיכולוגי

עבורי המפגש הטיפולי הוא מרחב של כנות, של שיחה מלב ללב. הכנות והישירות שמתאפשרים במרחב הזה מאפשרים הדהוד פנימי של הנאמר, מאפשרים לצעוד במסע הנפשי שמטרתו גדילה וצמיחה. כל אחד ואחת בקצב האישי שמתאים ומרגיש נכון.

אני מאמין כי הדבר החשוב והגדול ביותר שאדם יכול להעניק לעצמו היא היכרות טובה ואמיתית עם עצמו. כשאנחנו מהלכים בעולם עם יותר נוכחות, ממקום של היכרות פנימית עמוקה יותר ומכירים את סיפור חיינו ואת השלכותיו – אנו מרגישים יותר בטוחים ומאמינים בעצמנו וביכולת שלנו להתמודד.

בטיפול אנו נתבונן יחדיו גם בחלקים החזקים והחיוביים באישיות וגם בחלקים שאנו פחות אוהבים, ודרך שיח טיפולי פתוח ובונה נראה את מהלך החיים כתמונה רחבה הנפרשת מולנו וכוללת יחסים בינאישיים, הורות, קריירה, מיניות וכו'. מדובר בתהליך טיפולי של להביא את הרצון והלב אל קידמת הבמה, לאט לאט לקרב בין מי שהיינו רוצים להיות לבין מי שאנו במציאות.

איתמר פסקל מסביר: טיפול פסיכולוגי

קצת עליי: פסיכולוג בפרדס חנה, חדרה ובשרון

פסיכולוג קליני, מטפל החל משנת 2004. הכשרתי כללה תואר B.A במדעי ההתנהגות ותואר M.A בפסיכולוגיה קלינית, התמחות קלינית (מ.ר. פסיכולוג 7876), ולימודי המשך בפסיכותרפיה פסיכואנליטית, סדנאות וקורסים רבים במהלך השנים בנושאים מגוונים, וכיום אני ממשיך בהסמכה להיות מדריך מוסמך של פסיכולוגים קליניים בפסיכותרפיה.

בשנת 2010 הקמתי את מכון תל-אביב לפסיכותרפיה כבית למטפלים שונים בתחומי טיפול מגוונים, את המכון אני מנהל עד היום. במכון עובדים פסיכולוגים, עו"ס קלינים ופסיכיאטרים במגוון סוגי טיפול: טיפולים דינאמיים, טיפול CBT, טיפול בילדים ונוער, טיפול זוגי, הדרכת הורים, יעוץ פסיכיאטרי, אבחונים ועוד. במשך שנים שימשתי כקב"ן בשירות מילואים.

לקביעת טיפול פסיכולוגי בפרדס חנה, מלאו את הטופס המצורף או צרו קשר:

הכותב: איתמר פסקל, פסיכולוג קליני

מעוניינים שנצור קשר?

Location Map
דברו איתנו