רח' פרופ' שור 16, תל-אביב 077-9969194
דף הבית
טיפול בזוגיות
טיפול זוגי בפרדס חנה ובשרון

טיפול זוגי בפרדס חנה ובשרון

איתמר פסקל

שמי איתמר פסקל, פסיכולוג קליני ומטפל זוגי, עוזר לבני זוג למצוא את המרחב הרגשי המשותף שלהם – את הלב של הזוגיות.

לא פשוט להגיע לטיפול זוגי, להבין שמשהו דורש עבודה פנימית, להודות בכך. ההבנה וההכרה שנדרשת עבודה טיפולית עשויים להעלות קושי ואף התנגדות פנימית. לעתים קשה לדבר יחד על הקשיים, על אי ההסכמות, על הריחוק ואולי גם על תחושת הבדידות. קשיים זוגיים מבטאים לא רק המציאות כרגע, לא רק את מה שקורה בינינו כאן ועכשיו, אלא גם דינמיקה שהולכת אחורה, אל דפוסים והתנהגויות מין העבר.

בטיפול ננסה לברר מה הקשיים, נפתח ערוצי תקשורת, וגם נברר מהם השורשים לקשיים שעולים.

אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר, לברר על טיפול זוגי והאם הוא מתאים עבורכם. הקליניקה שלי ממוקמת בפרדס חנה ובתל אביב.

מעוניינים שנצור קשר?

על טיפול וייעוץ זוגי: הגישה שלי

אני מתמקד בטיפול וייעוץ זוגי עם זוגות שונים ומגוונים בנושאי משבר זוגי, חוסר אמון ובגידה, קשיים בתקשורת הזוגית, זוגות שחשים ריחוק, חוסר אינטימיות וקושי ליצור חברות אמיתית וזוגות שמגיעים סביב ריבים, כעסים, מתחים ומאבקי כוח חוזרים ונשנים, שינויים על רקע גירושים והתמודדות עם פתיחה של היחסים.

​בזוגיות ישנן האשמות רבות: שלא מבינים אותי, שלא רואים אותי, שאני אשתנה, לא סומכים עליי מספיק, אך העניין הוא לא את או אתה, אלא החיבור, הקשר והדינמיקה ביניכם. על זה אני עובד בטיפול זוגי, על החיבורים שמקשרים ביניכם, ליצור שפה משותפת, ליצור תקשורת טובה יותר, ללמוד איך לדבר אחד עם השניה טוב יותר.

באופן טבעי מנגנוני הגנה ודפוסי העבר באים לידי ביטוי בקשר הזוגי. דפוסים אלו גורמים לנו להחזיק בתפיסות ועמדות קודמות שקשה לנו לשנות. בטיפול הזוגי ננסה לזהות דפוסים ודרכי חשיבה קיימים וננסה יחד לראות כיצד ניתן לתקשר את עצמנו אחרת.

נברר יחד מהם הרגישויות השונות של כל אחד מכם שבאות לידי ביטוי בזוגיות, מהם הכפתורים שגורמים לדינמיקה שלילית ביניכם וכיצד ניתן לשנות זאת – לראות שוב את הצרכים והרצונות אחד של השני.

עם זוגות הנמצאים ביחסים פתוחים או פוליאמורים אנו מבררים יחדיו את המורכבות שבדבר, האם קיימת התאמה מדויקת לכל צד והאם כולם רואים את כולם כפי שהיו רוצים. מבררים נושאים כגון אשמה וקנאה, התמודדות עם אגו ושייכות. עם זוגות חד מיניים אני עובד על התמודדות עם ההורות, התמודדות עם פתיחת הזוגיות וכל בעיה זוגית אחרת בדומה לזוגות סטרייטים.

לקביעת טיפול זוגי בפרדס חנה, מלאו את הטופס המצורף או צרו קשר:

הכותב: איתמר פסקל, פסיכולוג קליני

מעוניינים שנצור קשר?

tapi office location
דברו איתנו