רח' פרופ' שור 16, תל-אביב 077-9969194

איתמר פסקל

פסיכולוג קליני מומחה
איתמר פסקל

איתמר פסקל - פסיכולוג קליני

איתמר פסקל, פסיכולוג קליני מומחה, מייסד ומנהל המכון, עוסק בפסיכותרפיה במבוגרים, טיפול זוגי והדרכת הורים. מספר רישיון פסיכולוג 7876, מספר רישיון מומחה 27887. משמש כקב"ן (קצין בריאות נפש) בשירות מילואים.

למד בתכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית בבית הספר ללימודי המשך בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. בעבודתו כפסיכולוג קליני רכש ניסיון ומומחיות החל משנת 2004 בטיפולים נפשיים מגוונים במסגרות ציבוריות ופרטיות: מחלקת אשפוז יום פסיכיאטרי בבית-חולים קפלן שברחובות, במחלקת אשפוז פתוחה בבית-החולים הפסיכיאטרי שלוותה שבהוד-השרון, במכון ת.ל.מ. לטיפול בילד ובמשפחה. מטפל גם בקליניקה לטיפול פסיכולוגי בפרדס חנה וטיפול זוגי בפרדס חנה

חשוב לי לסייע לכל אדם שמגיע אליי לטיפול למצוא את התשובות הפנימיות אותן הוא מחפש, למצוא רבדים נוספים של משמעות לחיים, להרחיב את מעגל האפשרויות וללמוד כיצד ניתן להיבנות ולהתחזק גם מקשיים רגשיים ומשברים.

בעיניי טבעי שנחווה משברים וקשיים רגשיים בחיינו, אלו חלק מהחיים! העבודה הנפשית היא לדעת לשהות גם במצבים קשים רגשית ושאינם נעימים לנו. אני מאמין שדרך הבנה פנימית טובה יותר של עצמנו ואימון של דרך סתגלנית וגמישה יותר עם מצבים שונים בחיים אפשר להתפתח ולגדול.

תחומי הטיפול בהם אני עוסק בין היתר הם ביטחון עצמי נמוך וקושי בדימוי עצמי, דיכאון לסוגיו, התפתחות אישית והעצמה, טראומה ופגיעה מינית והתעללות מינית, רווקות מאוחרת, קושי ביצירת קשר זוגי, קהילת להט"ב, יציאה מהארון, טיפול זוגי והדרכת הורים.

במידה והנכם מתלבטים האם להתחיל טיפול, איזה סוג טיפול מתאים עבורכם ולאיזה מטפל כדאי לפנות,
אתם מוזמנים לפנות אליי לשיחת טלפון או דרך האתר ואחזור אליכם בהקדם.

מעוניינים שנצור קשר?

איתמר פסקל מנהל מכון תל-אביב לפסיכותרפיה מתאר בקצרה את מהות עבודתו הטיפולית

על אבחון דידקטי ואבחון פסיכודידקטי

על טיפול בדיכאון

על טיפול פסיכודינמי

מעוניינים שנצור קשר?

tapi office location
דברו איתנו