רח' פרופ' שור 16, תל-אביב 077-9969194

איתמר פסקל

פסיכולוג קליני מומחה
איתמר פסקל

איתמר פסקל - פסיכולוג קליני

פסיכולוג קליני, מדריך, (מספר רישיון 27-7876), מייסד ומנהל המכון החל משנת 2010, עובד באוריינטציה דינמית פסיכואנליטית ומתמחה בטיפול פרטני וזוגי. ראיית עולמי הטיפולית אינטגרטיבית וליברלית, כאשר לנגד עיני עומדת התאמת הטיפול לצרכי האדם או הזוג עמו אני עובד.

בעל ניסיון ומומחיות החל משנת 2004 בטיפולים נפשיים במגוון מסגרות פרטיות וציבוריות: ניהול סניף ת.ל.מ. תל-אביב, מחלקת אשפוז-יום פסיכיאטרי בבית החולים 'קפלן' שברחובות ומחלקת אשפוז פתוחה בבית החולים הפסיכיאטרי 'שלוותה' שבהוד השרון. שימש כקב"ן (קצין בריאות הנפש) בשירות מילואים.

כיום אני מטפל ביחידים ובזוגות גם בתל אביב וגם בקליניקה לטיפול פסיכולוגי בפרדס חנה וטיפול זוגי בפרדס חנה.

בנימה אישית:

חשוב לי לסייע לכל אדם שמגיע אליי לטיפול למצוא את התשובות הפנימיות אותן הוא מחפש, למצוא רבדים נוספים של משמעות לחיים, להרחיב את מעגל האפשרויות וללמוד כיצד ניתן להיבנות ולהתחזק גם מקשיים רגשיים ומשברים.

בעיניי טבעי שנחווה משברים וקשיים רגשיים בחיינו, אלו חלק מהחיים! העבודה הנפשית היא לדעת לשהות גם במצבים קשים רגשית ושאינם נעימים לנו. אני מאמין שדרך הבנה פנימית טובה יותר של עצמנו ואימון של דרך סתגלנית גמישה יותר עם מצבים שונים בחיים אפשר להתפתח ולגדול.

תחומי הטיפול בהם אני עוסק הם טיפול פרטני וזוגי (גם זוגות חד מיניים, פוליאמורים ועוד), טיפול בביטחון עצמי נמוך וקושי בדימוי עצמי, דיכאון לסוגיו, התפתחות אישית והעצמה, טראומה, פגיעה מינית, התעללות מינית, רווקות מאוחרת, קושי ביצירת קשר זוגי, קהילת להט"ב ויציאה מהארון, הדרכת הורים.

במידה והנכם מתלבטים האם להתחיל טיפול, איזה סוג טיפול מתאים עבורכם ולאיזה מטפל כדאי לפנות, אתם מוזמנים לפנות אליי לשיחת טלפון או דרך האתר ואחזור אליכם בהקדם.

מעוניינים שנצור קשר?

איתמר פסקל מנהל מכון תל-אביב לפסיכותרפיה מתאר בקצרה את מהות עבודתו הטיפולית

על אבחון דידקטי ואבחון פסיכודידקטי

על טיפול בדיכאון

על טיפול פסיכודינמי

מעוניינים שנצור קשר?

Location Map
וואטסאפ התקשרו צרו קשר