רח' פרופ' שור 16, תל-אביב 077-9969194
דף הבית
פסיכולוג פרטי

פסיכולוג פרטי

מתלבט לגבי טיפול פסיכולוגי?

כולנו חווים משברי חיים, גדולים יותר או פחות. ישנם אנשים שיעדיפו להתמודד באופן פרטני בכוחות עצמם, וישנם אחרים שיבחרו לגשת לטיפול פסיכולוגי אצל פסיכולג פרטי על מנת להתמודד טוב יותר עם הקושי הנפשי. יש המתייחסים לטיפול פסיכולוגי בחברה הישראלית של היום באופן מרוחק ולא מקובל, אך עם הזמן תחום זה מקבל מקום יותר ויותר משמעותי ונורמטיבי בחיינו.

ההתלבטות האם לגשת לטיפול פסיכולוגי היא אישית ומורכבת. יש לברר האם אתם יכולים להתמודד לבד מול המצב הנפשי הקיים, האם אתם זקוקים לשיתוף, הכוונה וייעוץ? האם אתם מרגישים שתהליך מסויים הנו מורכב מדיי כגון פיתוח הביטחון העצמי. יש לבחון האם קיימת בי נכונות ורצון להגיע למפגשי טיפול על בסיס שבועי לאורך תקופה ולעשות שינוי נפשי רצוי. לעתים טיפול פסיכולוגי אינו דבר פשוט וקל, הטיפול טומן בחובו התמודדות עם הקשיים האמיתיים שלנו, התמודדות ישירה, מודעת, המתעמתת עם קשיים שונים בנפשנו.

 

יתרונות הטיפול במכון תל אביב לפסיכותרפיה

לטיפול פסיכולוגי אצל פסיכולוג פרטי יש יתרונות רבים – בחירה ישירה במטפל שיש לך כימיה איתו, התחלת הטיפול במועד המתאים לך, הגעה לקליניקה פרטית ולא לסניף עמוס של קופת חולים  וכן הלאה. בבחירה במכון תל אביב לפסיכותרפיה יש יתרונות נוספים – בחירה של שיטת הטיפול מבין השיטות השונות המוצעות במכון, אווירה נינוחה ואינטימית ואפשרות לשירותים משלימים כדוגמת אבחון פסיכיאטרי במידת הצורך.

אם אתה מחפש פסיכולוג או פסיכולוגית פרטית, אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר וליהנות מכל היתרונות.

מעוניינים שנצור קשר?

איזה טיפול מתאים לך?

קיימות גישות וזרמים רבים בתחום הטיפול הפסיכולוגי, ובוודאי כאשר שוקלים פנות לפסיכולוג פרטי. באופן כללי קיים טיפול פסיכולוגי לטווח ארוך כגון פסיכותרפיה פסיכודינמית, וטיפול או ייעוץ פסיכולוגי לטווח קצר. טיפול לטווח ארוך מתאים יותר לאלו שבעיותיהם הנפשיות קשורות לאישיותם, להפרעה נפשית, פגיעה בתפקוד וכדומה. ייעוץ לטווח קצר מתאים יותר לפוביה, חרדות (חרדת בחינות, טיסות וכו') ורצון לפתור קושי מסויים בפרק זמן קצר יחסית.

היעד הן של המטפל והן של המטופל הוא לפתור קשיים נפשיים בצורה מיטבית ויעילה, ובאופן כללי לפעול לטובתו של המטופל שיחוש טוב יותר. במיוחד שיכיר את עצמו טוב יותר, יהיה מדוייק יותר לגבי תחושותיו הפנימיות ושיחוש שיכול לסמוך על עצמו יותר. באמצעות טיפול פסיכולוגי אצל פסיכולוג פרטי ניתן להגיע להישגים אלו לחיות בצורה בריאה יותר ובעיקר עם איכות חיים רגשית משופרת.

חלק מצוות המטפלים שלנו:

איתמר פסקל

איתמר פסקל

פסיכולוג קליני

פסיכולוג קליני מומחה, מנהל המכון, עוסק בפסיכותרפיה במבוגרים, בטיפול זוגי, הדרכת הורים וטיפול פסיכולוגי בבני נוער. (מספר רישיון פסיכולוג 7876, מספר רישיון מומחה 27887). משמש כקב"ן (קצין בריאות נפש) בשירות מילואים. כיום לומד בתכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית

כרמית וגשל

ד"ר כרמית וגשל

פסיכולוגית קלינית

פסיכולוגית קלינית מומחית (מספר רישיון פסיכולוג 7868), עוסקת בטיפול במבוגרים על ידי טיפולים פרטניים, זוגיים וקבוצתיים. בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית ובעלת ניסיון טיפולי של 11 שנים במטופלים במגוון גילאים, תרבויות, מצבים אישיים וקשיים רגשיים.

איזי מאימן

איזי מאימן

מומחה CBT

עובד סוציאלי קליני, עוסק בפסיכותרפיה עם מבוגרים ומתבגרים, טיפול זוגי וייעוץ שיקומי. (מס\' רישיון 18285). בעל הכשרה ונסיון רב בטיפול קוגנטיבי התנהגותי (טיפול CBT) מטעם משרד הבריאות. בעל תואר שני . M.A בעבודה סוציאלית קלינית מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

הכותב: איתמר פסקל, פסיכולוג קליני

מעוניינים שנצור קשר?

Location Map
וואטסאפ התקשרו צרו קשר