רח' פרופ' שור 16, תל-אביב 077-9969194
דף הבית
אודות
אני מאמין

אני מאמין

אני מאמין

ברוכים הבאים למכון תל-אביב לפסיכותרפיה

אנו במכון תל אביב לפסיכותרפיה, מאמינים ורואים בטיפול הנפשי תהליך, בו האדם מגלה עוד על עצמו, מתמודד פנימה עם נושאים מרכזיים ומהותיים, ומנסה לפעול לכיוון של שינוי. אנו רואים בטיפול כגורם המחולל שינוי זה.

אנו מאמינים שעלינו לכבד כל אדם המגיע לטיפול, להבין מהיכן הוא פועל ומהם הגורמים המשפיעים עליו. אנו נשענים על ניסיון, ידע יישומי ומחקרי. ואכן התיאוריות הטיפוליות והטכניקות השונות עוזרות לנו בטיפול, אך האדם והאנושיות באה לפני הכול והיא העומדת בראש מעיינינו.

אנו מאמינים שכל טיפול, בין אם פסיכולוגי או פסיכיאטרי, מתבסס על יצירת קשר אישי, והסכמה משותפת של מטרות הטיפול, תוך הבנה כי לכל אדם יש להתייחס באופן אינדיבידואלי המתאים לו.

בתפיסתנו, טיפול נפשי הינו מקום בטוח, לדבר עם עצמך דרך הקשבה של אדם נוסף. מקום בו האדם מרגיש נוח ופתוח לגלות את עצמו, להיפתח, להתבונן עמוק פנימה, גם באמצעות נקודת מבטו של האחר.

אנו חושבים כי המרחב הטיפולי הינו מרחב מכבד ומאפשר, מרחב בו ניתן למצוא משאבים וכוחות פנימיים, שבעזרתם ניתן להתגבר על מכשולים רבים, כאלו שכלל לא שיערנו בליבנו שנוכל להתגבר עליהם.

אנו מאמינים כי בנפש של כל אחד ואחת מאיתנו טמונות יכולות ריפוי נפשיות, גם אם בזמנים מסויימים איננו רואים זאת. אנו מנסים, באמצעות טיפולים פסיכולוגיים ואחרים, לעזור לכל אדם למצוא את התשובות הפנימיות שאותן הוא מבקש לחפש. בין אם מדובר בהגשמה עצמית, מציאת משמעות לחיים או הרחבת מעגל האפשרויות הקיימות, תוך יכולת לדבר ולהתיידד גם עם בעיות רגשיות, וללמוד כיצד ניתן להיבנות ולהתחזק דווקא משם.

אנו במכון רואים בטיפול נפשי עבודה של שניים, בשיתוף פעולה, עבודה שלעתים איננה קלה ופשוטה. טיפול שפועל בכיוון זה עשוי לתת תחושה חדשה, תחושה חזקה יותר של חופש פנימי, בעלת תשוקה לחיים ושביעות רצון.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהאתר שלנו, מהתכנים השונים המצויים בו, ולפנות אלינו בכל שאלה.

בברכה,
צוות מכון תל-אביב לפסיכותרפיה.

הכותב: איתמר פסקל, פסיכולוג קליני

מעוניינים שנצור קשר?

Location Map
וואטסאפ התקשרו צרו קשר