רח' פרופ' שור 16, תל-אביב 077-9969194
דף הבית
אודות
קצת עלינו

קצת עלינו

קצת עלינו

מכון תל אביב לפסיכותרפיה מורכב מקבוצה של אנשי מקצוע שהתאגדו לעבוד ביחד ולשתף פעולה, על מנת למצוא לכל אדם את הטיפול הספציפי שמתאים עבורו. המגוון באנשי הצוות מאפשר להתאים לכל מטופל גם שיטת טיפול מתאימה וגם את המטפל המתאים ביותר.

צוות המכון מורכב מפסיכולוגים קליניים, פסיכיאטרית מומחית ופסיכולוגיות ילדים מומחיות. המכון מאופיין באנשים בעלי גישה אישית, מקבלת ומקצועית. אנו שמים דגש על סביבת עבודה טיפולית, נעימה וחמימה, כאשר המפגשים מתקיימים תוך שמירה על פרטיות ודיסקרטיות מלאה של המטופלים.

המטפלים במכון הם אנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון, בתחומים שונים, כגון דיכאון, חרדה, פוסט-טראומה, קשיים בדימוי העצמי ותחושת הביטחון, התנהגות אובססיבית כפייתית, קושי ביצירת קשר זוגי, בעיות זוגיות, משבר אמון, בגידה, קשיים בתקשורת, ריחוק רגשי, טיפול בילדים לסוגיו, הפרעת קשב וריכוז, הדרכת הורים ואבחונים פסיכולוגים ופסיכודידקטים למיניהם ועוד תחומים רבים נוספים.

 

אנו מבינים כי חיינו השוטפים מלאי מורכבויות וקשיים לא פשוטים. קצב החיים וההתמודדויות הכרוכות בו עשויים לגבות מאיתנו ומהסביבה שלנו מחיר נפשי לא פשוט. אנו, כמטפלים במכון, מקווים להוות מרחב מכיל במירוץ החיים הזה ומאמינים כי הטיפול הפסיכולוגי תורם ומסייע בהתמודדויות השונות במישורי החיים.

חשוב לנו להשקיע זמן ומאמץ על מנת לספק את רמת הטיפול והשירות הטובים ביותר, תוך מתן דגש על אנשי צוות מקצועיים, תנאי טיפול מיטביים, וגישה מקבלת, חמימה וידידותית.

אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת היכרות, לאחר שיחת טלפון ראשונית, בה נברר יחד מהו הטיפול המתאים, ועם אלו קשיים רגשיים הנכם מתמודדים. במידת הצורך, אם יש לכם כל התלבטות, האם להתחיל טיפול, או כל בירור אחר שברצונכם לעשות, ניתן לשוחח אישית עם כל אחד מהמטפלים.

 

הכותב: איתמר פסקל, פסיכולוג קליני

מעוניינים שנצור קשר?

Location Map
וואטסאפ התקשרו צרו קשר